Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Rozkład jazdy

search-iconc h

Wynajem autobusów

bus-iconc h

Transport i spedycja

cargo-iconc_h

Nieruchomości

estate-iconc_h

 


 

 

Szanowni Pasażerowie Gminy Inowrocław,

Informujemy, iż komunikacja autobusowa wykonywana na terenie Gminy Inowrocław w ramach wymienionych poniżej kursów, realizowana jest bez konieczności zakupu biletu.

Bezpłatny przejazd w ramach niżej wyszczególnionych kursów możliwy jest dzięki finansowaniu przewozów przez Gminę Inowrocław. 

 

Godzina odjazdu

Kurs z:

Kurs do:

Dni kursowania

6:30

INOWROCŁAW

INOWROCŁAW PRZEZ PIOTRKOWICE

pon.-pt.

10:00

INOWROCŁAW

INOWROCŁAW PRZEZ PIOTRKOWICE

pon.-pt.

15:40

INOWROCŁAW

INOWROCŁAW PRZEZ PIOTRKOWICE

pon.-pt.

6:25

INOWROCŁAW

INOWROCŁAW PRZEZ BALCZEWO

pon.-pt.

10:00

INOWROCŁAW

INOWROCŁAW PRZEZ BALCZEWO

pon.-pt.

15:50

INOWROCŁAW

INOWROCŁAW PRZEZ BALCZEWO

pon.-pt.

6:25

INOWROCŁAW

INOWROCŁAW PRZEZ KARCZYN - GÓRA

pon.-pt.

11:00

INOWROCŁAW

INOWROCŁAW PRZEZ KARCZYN - GÓRA

pon.-pt.

15:30

INOWROCŁAW

INOWROCŁAW PRZEZ KARCZYN - GÓRA

pon.-pt.

 

 

Szanowni Pasażerowie,

Informujemy, że ze względu na konieczność zachowania bezpieczeństwa sanitarnego w autobusach naszego przedsiębiorstwa, z dniem 19 marca br. zostają wprowadzone specjalnie oznakowane strefy wydzielone, które znajdują się z przodu pojazdu.

Pasażerowie mają bezwzględny zakaz korzystania z pierwszych drzwi w autobusie oraz przekraczania wyznaczonych stref.

 

Szanowni Pasażerowie, poniżej ważne informacje dotyczące komunikacji    


 

 

Szanowni Pasażerowie,

Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 roku o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19, innych chorób zakaźnych oraz wywoływanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. 2020 poz. 374) oraz w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego na terenie całego kraju, od dnia 19.03.2020 r. do 25.03.2020 r. zawieszona zostanie komunikacja autobusowa wykonywana przez Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. z wyjątkiem wyszczególnionych poniżej kursów.

Informujemy także, że przejazdy pasażerów w ramach wymienionych poniżej kursów odbywać się będą bez konieczności zakupu biletu.

Godzina odjazdu

Kurs z:

Kurs do:

Dni kursowania

5:10

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

5:40

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

TORUŃ   D.A

pon.-pt.

6:20

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

pon.-pt.

6:25

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

7:50

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

7:50

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt.

8:40

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

TORUŃ   D.A

pon.-pt.

9:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

15:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt.

15:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

SĘDZIN

pon.-pt.

19:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt.

5:20

BARCIN

ŻNIN

pon.-pt.

7:05

BARCIN

MOGILNO

pon.-pt.

7:10

BARCIN

ŻNIN

pon.-pt.

9:40

BARCIN

MOGILNO

pon.-pt.

12:20

BARCIN

ŻNIN

pon.-pt.

16:20

BARCIN

MOGILNO

pon.-pt.

6:15

BRODNICA

BYDGOSZCZ

pon.-pt.sob.niedz.

6:45

BRODNICA

TORUŃ D.A

pon.-pt.sob.niedz.

7:00

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

7:00

BRODNICA

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

7:20

BRODNICA

WROCKI

pon.-pt.

8:00

BRODNICA

LIDZBARK

pon.-pt.

8:40

BRODNICA

WROCKI

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

LIDZBARK

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

10:30

BRODNICA

TORUŃ D.A

pon.-pt.sob.niedz.

11:30

BRODNICA

BYDGOSZCZ

pon.-pt.sob.niedz.

11:30

BRODNICA

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt.

12:15

BRODNICA

TORUŃ D.A

pon.-pt.

13:30

BRODNICA

TORUŃ D.A

pon.-pt.sob.niedz.

14:30

BRODNICA

LIDZBARK

pon.-pt.sob.niedz.

15:25

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.sob.niedz.

15:30

BRODNICA

BYDGOSZCZ

pon.-pt.sob.niedz.

16:15

BRODNICA

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt.

17:30

BRODNICA

TORUŃ D.A

pon.-pt.sob.niedz.

5:45

BRZEŚĆ

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

5:45

BRZEŚĆ KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

9:00

BYDGOSZCZ

RYPIN

pon.-pt.

9:30

BYDGOSZCZ

LIPNO

pon.-pt.sob.

10:30

BYDGOSZCZ

RYPIN

pon.-pt.sob.niedz.

11:00

BYDGOSZCZ

ROGOWO

pon.-pt.

11:30

BYDGOSZCZ

BRODNICA

pon.-pt.sob.niedz.

12:00

BYDGOSZCZ

PIOTRKÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

12:00

BYDGOSZCZ

PIOTRKÓW KUJAWSKI

sob.

12:15

BYDGOSZCZ

MOGILNO

pon.-pt.sob.

12:20

BYDGOSZCZ

TORUŃ D.A

pon.-pt.sob.

13:10

BYDGOSZCZ

RADZIEJÓW

pon.-pt.sob.

15:30

BYDGOSZCZ

RYPIN

pon.-pt.sob.niedz.

16:00

BYDGOSZCZ

LIPNO

pon.-pt.sob.niedz.

16:10

BYDGOSZCZ

RADZIEJÓW

pon.-pt.

16:30

BYDGOSZCZ

BRODNICA

pon.-pt.sob.niedz.

17:10

BYDGOSZCZ

PIOTRKÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

18:00

BYDGOSZCZ

MOGILNO

pt.sob.niedz.

18:15

BYDGOSZCZ

KRUSZWICA

niedz.

19:10

BYDGOSZCZ

BRODNICA

pon.-pt.sob.niedz.

20:00

BYDGOSZCZ

RYPIN

pon.-pt.sob.niedz.

5:30

CHODECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

9:30

CHODECZ

PRZEDECZ

pon.-pt.

8:15

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

15:25

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

20:20

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

5:00

CZERNIKOWO

LIPNO

pon.-pt.

4:50

DOBRZYŃ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

9:50

DOBRZYŃ

WŁOCŁAWEK

sob.

4:30

DUNINÓW

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

9:10

GĄSAWA

ŻNIN

pon.-pt.

4:30

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ D.A

pon.-pt.sob.

5:05

GOLUB-DOBRZYŃ

BRODNICA

pon.-pt.

5:40

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ D.A

pon.-pt.

6:30

GOLUB-DOBRZYŃ

WĄPIELSK

pon.-pt.

6:30

GOLUB-DOBRZYŃ

BRODNICA

pon.-pt.

8:05

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ   D.A

pon.-pt.

9:00

GOLUB-DOBRZYŃ

RYPIN

pon.-pt.

9:15

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ D.A

pon.-pt.sob.niedz.

10:30

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ D.A

sob.niedz.

11:15

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ D.A

sob.

12:30

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ D.A

pon.-pt.

14:00

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ D.A

pon.-pt.

15:40

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ D.A

pon.-pt.niedz.

17:40

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ D.A

sob.niedz.

20:30

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ D.A

pon.-pt.

5:25

GOREŃ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

8:15

GOŚCIESZYN

ŻNIN

pon.-pt.

6:00

INOWROCŁAW D.A.

STRZELNO

pon.-pt.

10:50

INOWROCŁAW D.A.

MOGILNO

pon.-pt.

14:15

INOWROCŁAW D.A.

OSIĘCINY

niedz.

15:20

INOWROCŁAW D.A.

STRZELNO

pon.-pt.

5:10

JANOWIEC

ŻNIN

pon.-pt.

8:50

JEZIORA WIELKIE

MOGILNO

pon.-pt.

13:10

JEZIORA WIELKIE

MOGILNO

pon.-pt.

12:00

KŁODAWA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.sob.niedz.

15:00

KŁODAWA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.sob.niedz.

10:30

LIDZBARK

BRODNICA

pon.-pt.

13:00

LIDZBARK

BRODNICA

pon.-pt.

16:15

LIDZBARK

BRODNICA

pon.-pt.sob.niedz.

4:10

LIPNO

CZERNIKOWO

pon.-pt.

4:20

LIPNO

TORUŃ NOMET

sob.

4:45

LIPNO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

5:50

LIPNO

TORUŃ D.A

pon.-pt.sob.

5:50

LIPNO

TORUŃ D.A

pon.-pt.

6:25

LIPNO

BYDGOSZCZ

sob.

6:25

LIPNO

TORUŃ D.A

niedz.

7:15

LIPNO

TORUŃ   D.A

pon.-pt.

8:00

LIPNO

TORUŃ   D.A

pon.-pt.

9:40

LIPNO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

11:25

LIPNO

TORUŃ D.A

pon.-pt.sob.niedz.

12:05

LIPNO

TORUŃ D.A

pon.-pt.

12:05

LIPNO

TORUŃ   D.A

pon.-pt.

12:20

LIPNO

TORUŃ NOMET

sob.

13:00

LIPNO

BYDGOSZCZ

pon.-pt.sob.niedz.

19:30

LIPNO

TORUŃ D.A

sob.

20:30

LIPNO

TORUŃ, MAZ

pon.-pt.

4:50

LUBIEŃ KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

7:07

LUBRANIEC

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

4:50

MOGILNO

PIECHCIN

pon.-pt.

7:20

MOGILNO

JEZIORA WIELKIE

pon.-pt.

7:25

MOGILNO

ORCHOWO

sob.

8:00

MOGILNO

INOWROCŁAW D.A.

pon.-pt.

8:00

MOGILNO

BYDGOSZCZ

pon.-pt.sob.

8:50

MOGILNO

BARCIN

pon.-pt.

11:10

MOGILNO

ORCHOWO

pon.-pt.

12:20

MOGILNO

JEZIORA WIELKIE

pon.-pt.

12:50

MOGILNO

PIECHCIN

pon.-pt.

13:25

MOGILNO

ORCHOWO

pon.-pt.

15:30

MOGILNO

TRZEMESZNO

pon.-pt.

15:35

MOGILNO

STRZELNO

pon.-pt.

15:40

MOGILNO

ORCHOWO

pon.-pt.

15:40

MOGILNO

BARCIN

pon.-pt.

16:10

MOGILNO

BYDGOSZCZ

pt.sob.niedz.

5:00

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

BRODNICA

pon.-pt.

6:30

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

TORUŃ D.A

pon.-pt.

7:30

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

TORUŃ D.A

pon.-pt.sob.niedz.

13:45

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

TORUŃ D.A

pon.-pt.sob.niedz.

15:30

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

BRODNICA

pon.-pt.

18:15

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

BRODNICA

pon.-pt.sob.niedz.

6:20

ORCHOWO

MOGILNO

pon.-pt.

8:25

ORCHOWO

MOGILNO

sob.

12:50

ORCHOWO

MOGILNO

pon.-pt.

15:50

ORCHOWO

MOGILNO

sob.

4:25

OSIECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

4:50

OSIĘCINY

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

17:05

OSIĘCINY

BYDGOSZCZ

niedz.

19:05

OSIĘCINY

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

4:50

PIECHCIN

INOWROCŁAW RĄBINEK

pon.-pt.

6:10

PIECHCIN

MOGILNO

pon.-pt.

14:10

PIECHCIN

MOGILNO

pon.-pt.

6:15

PIOTRKÓW KUJAWSKI

BYDGOSZCZ

pon.-pt.sob.

5:25

PRZEDECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

10:00

PRZEDECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

9:50

RADZIEJÓW

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

15:50

RADZIEJÓW

BYDGOSZCZ

pon.-pt.sob.niedz.

5:00

ROGOWO

ŻNIN

pon.-pt.

5:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

6:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt.sob.niedz.

6:45

RYPIN

TORUŃ D.A

pon.-pt.

6:55

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

7:50

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

10:10

RYPIN

TORUŃ D.A

pon.-pt.

11:20

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

11:30

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt.sob.niedz.

13:10

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

15:10

RYPIN

TORUŃ D.A

pon.-pt.sob.niedz.

16:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt.sob.niedz.

17:45

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

8:45

SARBINOWO

ŻNIN

pon.-pt.

4:55

SĘDZIN

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

4:00

SKĘPE

TORUŃ MPO

pon.-pt.

11:50

SKĘPE

TORUŃ MPO

pon.-pt.

5:00

STRZELNO

INOWROCŁAW D.A.

pon.-pt.

6:10

STRZELNO

MOGILNO

pon.-pt.

8:35

STRZELNO

INOWROCŁAW D.A.

pon.-pt.

8:20

SZYDŁÓWIEC

MOGILNO

pon.-pt.

14:15

SZYDŁÓWIEC

MOGILNO

pon.-pt.

6:15

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.sob.

7:15

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

9:00

TORUŃ D.A

BRODNICA

pon.-pt.sob.niedz.

9:20

TORUŃ   D.A

LIPNO

pon.-pt.

9:30

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

sob.

10:00

TORUŃ D.A

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt.

10:40

TORUŃ D.A

LIPNO

niedz.

10:45

TORUŃ D.A

RYPIN

pon.-pt.

11:15

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.sob.niedz.

11:30

TORUŃ D.A

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt.sob.niedz.

11:30

TORUŃ D.A

LIPNO

pon.-pt.sob.

12:30

TORUŃ D.A

LIPNO

pon.-pt.sob.

12:30

TORUŃ D.A

RYPIN

pon.-pt.

13:30

TORUŃ D.A

BRODNICA

pon.-pt.sob.niedz.

13:40

TORUŃ D.A

LIPNO

pon.-pt.sob.

14:00

TORUŃ D.A

RYPIN

pon.-pt.sob.niedz.

14:00

TORUŃ D.A

LIPNO

pon.-pt.

14:15

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

14:20

TORUŃ D.A

BRODNICA

pon.-pt.

15:15

TORUŃ D.A

LIPNO

pon.-pt.

15:45

TORUŃ D.A

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt.sob.niedz.

16:30

TORUŃ   D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

18:00

TORUŃ D.A

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt.sob.niedz.

18:00

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.sob.niedz.

18:20

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

niedz.

19:00

TORUŃ D.A

LIPNO

sob.niedz.

19:15

TORUŃ D.A

BRODNICA

pon.-pt.sob.niedz.

20:10

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.sob.niedz.

21:30

TORUŃ D.A

LIPNO

sob.niedz.

22:30

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

6:00

TORUŃ MPO

SKĘPE

pon.-pt.

14:00

TORUŃ MPO

LIPNO

pon.-pt.

6:05

TORUŃ NOMET

LIPNO

sob.

14:05

TORUŃ NOMET

LIPNO

sob.

22:05

TORUŃ, MAZ

SKĘPE

pon.-pt.sob.niedz.

17:50

TORUŃ, ODR

RYPIN

pon.-pt.sob.niedz.

5:30

TRZEMESZNO

BARCIN

pon.-pt.

7:02

WĄPIELSK

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

5:50

WŁOCŁAWEK

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

7:20

WŁOCŁAWEK

BYDGOSZCZ

pon.-pt.sob.

10:00

WŁOCŁAWEK

KŁODAWA

pon.-pt.sob.niedz.

11:00

WŁOCŁAWEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

11:00

WŁOCŁAWEK

LIPNO

pon.-pt.sob.

12:30

WŁOCŁAWEK

DOBRZYŃ

sob.

12:50

WŁOCŁAWEK

KŁODAWA

pon.-pt.

12:50

WŁOCŁAWEK

KŁODAWA

sob.niedz.

15:00

WŁOCŁAWEK

TORUŃ D.A

sob.niedz.

15:20

WŁOCŁAWEK

BRZEŚĆ KUJAWSKI

pon.-pt.

15:30

WŁOCŁAWEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

15:30

WŁOCŁAWEK

PRZEMYSTKA

pon.-pt.sob.

15:30

WŁOCŁAWEK

DUNINÓW

pon.-pt.

15:30

WŁOCŁAWEK

DOBRZYŃ

pon.-pt.

15:35

WŁOCŁAWEK

GOREŃ

pon.-pt.

15:40

WŁOCŁAWEK

LUBIEŃ KUJAWSKI

pon.-pt.

15:50

WŁOCŁAWEK

PRZEDECZ

pon.-pt.

16:00

WŁOCŁAWEK

CHODECZ

pon.-pt.

16:00

WŁOCŁAWEK

OSIECZ

pon.-pt.

18:15

WŁOCŁAWEK

OSIĘCINY

pon.-pt.

7:47

WROCKI

BRODNICA

pon.-pt.

9:09

WROCKI

BRODNICA

pon.-pt.

6:20

ZŁOTNIKI

ŻNIN

pon.-pt.

13:40

ŻNIN BROWA.

PAKOŚĆ

pon.-pt.

6:10

ŻNIN D.A.

BARCIN

pon.-pt.

7:35

ŻNIN D.A.

SARBINOWO

pon.-pt.

9:00

ŻNIN D.A.

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

10:30

ŻNIN D.A.

BARCIN

pon.-pt.

11:30

ŻNIN D.A.

SZELEJEWO

pon.-pt.

14:30

ŻNIN D.A.

SARBINOWO

pon.-pt.

15:20

ŻNIN D.A.

ROGOWO

pon.-pt.

16:10

ŻNIN D.A.

ŻNIN PRZEZ SZCZEPANOWO

pon.-pt.

16:15

ŻNIN D.A.

GOŚCIESZYN

pon.-pt.