Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Rozkład jazdy

search-iconc h

Wynajem autobusów

bus-iconc h

Transport i spedycja

cargo-iconc_h

Nieruchomości

estate-iconc_h

Szanowni Pasażerowie,

Informujemy, że od dnia 01.07.2020 r. komunikacja wykonywana będzie zgodnie z poniższym wykazem.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy pasażerów o:

 

  • Zasłanianie nosa i ust w autobusie,
  • zachowanie bezpiecznej odległości od kierowcy i innych pasażerów
  • przygotowywanie odliczonej kwoty na zakup biletu,

Godzina odjazdu

Kurs z:

Kurs do:

Dni kursowania

5:10

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

6:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt.

6:25

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

7:50

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

7:50

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

pon.-pt. sob.

9:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

sob. niedz.

9:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

10:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WAGANIEC

sob.

10:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

10:35

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt.

12:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

pon.-pt. sob.

12:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

pon.-pt. sob. niedz.

13:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt. sob. niedz.

14:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

niedz.

14:40

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

pon.-pt.

15:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt.

15:20

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WAGANIEC

pon.-pt. sob.

15:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

SĘDZIN

pon.-pt.

17:40

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

niedz.

18:35

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt. sob.

19:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt. sob. niedz.

05:20

BARCIN

ŻNIN

pon.-pt.

07:05

BARCIN

MOGILNO

pon.-pt.

07:10

BARCIN

ŻNIN

pon.-pt.

12:20

BARCIN

ŻNIN

pon.-pt.

16:20

BARCIN

MOGILNO

pon.-pt.

04:50

BOBROWNIKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

5:00

BRODNICA

BRZOZIE

sob.

6:15

BRODNICA

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

6:45

BRODNICA

TORUŃ D.A

pon.-pt. sob. niedz.

7:00

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

7:00

BRODNICA

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

7:00

BRODNICA

GDAŃSK

pon.-pt. sob. niedz.

7:20

BRODNICA

WROCKI

pon.-pt.

8:00

BRODNICA

LIDZBARK

pon.-pt.

8:40

BRODNICA

WROCKI

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

LIDZBARK

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

10:30

BRODNICA

TORUŃ D.A

pon.-pt. sob. niedz.

11:30

BRODNICA

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

11:30

BRODNICA

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt.

12:15

BRODNICA

TORUŃ D.A

pon.-pt.

13:30

BRODNICA

TORUŃ D.A

pon.-pt. sob. niedz.

14:30

BRODNICA

LIDZBARK

pon.-pt. sob. niedz.

15:25

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

15:25

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

15:30

BRODNICA

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

15:30

BRODNICA

BRZOZIE

sob.

16:15

BRODNICA

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt.

17:30

BRODNICA

TORUŃ D.A

pon.-pt. sob. niedz.

5:45

BRZEŚĆ

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

5:45

BRZEŚĆ KUJAWSKI, CUKROWNIA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

5:26

BRZOZIE

BRODNICA

sob.

16:00

BRZOZIE

BRODNICA

sob.

08:20

BYDGOSZCZ

GNIEZNO

sob.

10:10

BYDGOSZCZ

INOWROCŁAW UL. MIECHOWICKA

pon.-pt.

10:15

BYDGOSZCZ

ŻNIN

pon.-pt.

11:00

BYDGOSZCZ

GNIEZNO

pon.-pt.

11:00

BYDGOSZCZ

ROGOWO

sob.

11:30

BYDGOSZCZ

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

12:00

BYDGOSZCZ

PIOTRKÓW KUJAWSKI

pon.-pt. sob.

12:15

BYDGOSZCZ

MOGILNO

pon.-pt. sob.

12:20

BYDGOSZCZ

TORUŃ

pon.-pt. sob.

13:10

BYDGOSZCZ

RADZIEJÓW

pon.-pt. sob.

13:10

BYDGOSZCZ

ŻNIN

pon.-pt. sob.

14:30

BYDGOSZCZ

ŻNIN

pon.-pt.

16:10

BYDGOSZCZ

RADZIEJÓW

pon.-pt.

16:30

BYDGOSZCZ

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

17:10

BYDGOSZCZ

PIOTRKÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

18:00

BYDGOSZCZ

MOGILNO

pt. sob. niedz.

18:15

BYDGOSZCZ

KRUSZWICA

niedz.

18:15

BYDGOSZCZ

INOWROCŁAW

sob.

19:10

BYDGOSZCZ

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

19:50

BYDGOSZCZ

INOWROCŁAW UL. MIECHOWICKA

pon.-pt.

5:30

CHODECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

8:30

CHODECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

9:30

CHODECZ

PRZEDECZ

pon.-pt.

19:12

CHODECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

6:40

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

11:25

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

14:00

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt. niedz.

14:50

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

sob. niedz.

15:25

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

18:10

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

niedz.

19:00

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt. sob.

20:20

CIECHOCINEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt. sob. niedz.

7:50

CZARNIA MAŁA

RYPIN

pon.-pt.

14:55

CZARNIA MAŁA

RYPIN

pon.-pt.

5:00

CZERNIKOWO

LIPNO

pon.-pt.

11:40

DĄBROWA – NIESTRONNO

MOGILNO

pon.-pt.

4:50

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

7:10

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

WŁOCŁAWEK

sob.

9:50

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

WŁOCŁAWEK

sob.

12:25

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

17:18

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

WŁOCŁAWEK

niedz.

09:10

GĄSAWA

ŻNIN

pon.-pt.

17:20

GDAŃSK

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

09:40

GNIEZNO

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

14:10

GNIEZNO

ŻNIN

pon.-pt. sob.

18:10

GNIEZNO

ŻNIN

pon.-pt.

4:30

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt. sob.

5:40

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt.

6:20

GOLUB-DOBRZYŃ

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

6:30

GOLUB-DOBRZYŃ

WĄPIELSK

pon.-pt.

6:30

GOLUB-DOBRZYŃ

BRODNICA

pon.-pt.

6:30

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt. sob.

6:50

GOLUB-DOBRZYŃ

RYPIN

pon.-pt.

8:05

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt.

9:00

GOLUB-DOBRZYŃ

RYPIN

pon.-pt.

9:15

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt. sob. niedz.

10:30

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

sob. niedz.

11:15

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

sob.

12:30

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt.

14:00

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt.

14:15

GOLUB-DOBRZYŃ

RADOMIN

pon.-pt.

14:15

GOLUB-DOBRZYŃ

RYPIN

niedz.

15:40

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt. niedz.

16:15

GOLUB-DOBRZYŃ

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

17:40

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

sob. niedz.

20:30

GOLUB-DOBRZYŃ

TORUŃ

pon.-pt.

5:20

GOREŃ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

08:15

GOŚCIESZYN

ŻNIN

pon.-pt.

6:00

INOWROCŁAW D.A.

STRZELNO

pon.-pt.

10:00

INOWROCŁAW D.A.

PRZYJEZIERZE

pon.-pt. sob. niedz.

10:45

INOWROCŁAW UL. MIECHOWICKA

BYDGOSZCZ

sob.

10:50

INOWROCŁAW D.A.

MOGILNO

pon.-pt.

11:30

INOWROCŁAW D.A.

PRZYJEZIERZE

pon.-pt. sob. niedz.

13:45

INOWROCŁAW UL. MIECHOWICKA

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

14:10

INOWROCŁAW D.A.

WILCZYN

pon.-pt.

14:15

INOWROCŁAW D.A.

OSIĘCINY

niedz.

15:20

INOWROCŁAW D.A.

STRZELNO

pon.-pt.

15:20

INOWROCŁAW UL. MIECHOWICKA

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

16:00

INOWROCŁAW D.A.

PRZYJEZIERZE

sob. niedz.

17:15

INOWROCŁAW D.A.

PRZYJEZIERZE

pon.-pt.

19:00

INOWROCŁAW D.A.

PRZYJEZIERZE

sob. niedz.

7:50

IZBICA KUJAWSKA.

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

05:10

JANOWIEC

ŻNIN

pon.-pt.

07:50

JANOWIEC

ŻNIN

pon.-pt.

08:55

JEZIORA WIELKIE

MOGILNO

pon.-pt.

13:20

JEZIORA WIELKIE

MOGILNO

pon.-pt.

12:00

KŁODAWA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt. sob. niedz.

15:00

KŁODAWA

WŁOCŁAWEK

pon.-pt. sob. niedz.

10:30

LIDZBARK

BRODNICA

pon.-pt.

13:00

LIDZBARK

BRODNICA

pon.-pt.

16:15

LIDZBARK

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

4:10

LIPNO

CZERNIKOWO

pon.-pt.

4:20

LIPNO

TORUŃ

Sob.

4:45

LIPNO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

5:30

LIPNO

WŁOCŁAWEK

Sob.

5:50

LIPNO P. SUMIN

TORUŃ

pon.-pt.

5:50

LIPNO P. TRUTOWO

TORUŃ

pon.-pt. sob.

6:40

LIPNO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

7:15

LIPNO

TORUŃ

Sob.

8:00

LIPNO

TORUŃ

pon.-pt. sob.

8:25

LIPNO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

9:40

LIPNO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt. sob.

11:00

LIPNO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

11:25

LIPNO

TORUŃ

pon.-pt. sob. niedz.

12:05

LIPNO P. SUMIN

TORUŃ

pon.-pt.

12:20

LIPNO

TORUŃ

Sob.

13:00

LIPNO

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

14:20

LIPNO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

15:20

LIPNO

TORUŃ

pon.-pt. sob. niedz.

17:10

LIPNO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

19:30

LIPNO

TORUŃ

pt. sob. niedz.

20:30

LIPNO

TORUŃ

pon.-pt.

04:50

LUBIEŃ KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

08:20

LUBIEŃ KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

13:45

LUBIEŃ KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

sob.

7:07

LUBRANIEC

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

7:05

ŁOCHOCIN

WŁOCŁAWEK

sob. niedz.

15:15

ŁOCHOCIN

WŁOCŁAWEK

sob. niedz.

17:15

ŁOCHOCIN

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

23:15

ŁOCHOCIN

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

04:50

MOGILNO

PIECHCIN

pon.-pt. sob.

06:05

MOGILNO – DĄBRÓWKA

MOGILNO

pon.-pt.

07:20

MOGILNO

JEZIORA WIELKIE

pon.-pt.

07:25

MOGILNO

SZYDŁÓWIEC

pon.-pt.

07:25

MOGILNO

ORCHOWO

sob.

07:40

MOGILNO -DĄBROWA

NIESTRONNO – MOGILNO

pon.-pt.

08:00

MOGILNO

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob.

08:00

MOGILNO

INOWROCŁAW

pon.-pt.

08:30

MOGILNO – ŻABNO

WYLATOWO – MOGILNO

pon.-pt.

08:40

MOGILNO

STRZELCE

pon.-pt.

08:45

MOGILNO – HUTA PALĘDZKA

MOGILNO

pon.-pt.

08:50

MOGILNO – TWIERZDIŃ

DĄBRÓWKA – MOGILNO

pon.-pt.

09:00

MOGILNO – DĄBRÓWKA

MOGILNO

Sob.

10:10

MOGILNO – NIESTRONNO

DĄBROWA

pon.-pt.

11:10

MOGILNO

ORCHOWO

pon.-pt.

11:15

MOGILNO – DĄBRÓWKA

MOGILNO

pon.-pt.

11:30

MOGILNO – ŻABNO

WYLATOWO – MOGILNO

pon.-pt.

12:00

MOGILNO

ZBYTOWO

pon.-pt.

12:00

MOGILNO

STRZELCE

pon.-pt.

12:10

MOGILNO – HUTA PALĘDZKA

MOGILNO

pon.-pt.

12:20

MOGILNO

JEZIORA WIELKIE

pon.-pt.

12:20

MOGILNO – DĄBRÓWKA

MOGILNO

Sob.

12:50

MOGILNO

PIECHCIN

pon.-pt. sob.

13:25

MOGILNO

SZYDŁÓWIEC

pon.-pt.

15:10

MOGILNO

ORCHOWO

Sob.

15:35

MOGILNO

STRZELNO

pon.-pt.

15:40

MOGILNO

ORCHOWO

pon.-pt.

15:40

MOGILNO

BARCIN

pon.-pt.

15:40

MOGILNO – HUTA PALĘDZKA

MOGILNO

pon.-pt.

16:10

MOGILNO

BYDGOSZCZ

pt. sob. niedz.

16:25

MOGILNO

GĘBICE

pon.-pt.

17:15

MOGILNO – DĄBRÓWKA

MOGILNO

pon.-pt.

07:00

NADBOROWO

ŻNIN

pon.-pt.

5:00

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

BRODNICA

pon.-pt.

6:30

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

TORUŃ D.A

pon.-pt.

7:30

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

TORUŃ D.A

pon.-pt.

9:35

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

BRODNICA

pon.-pt.

13:45

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

TORUŃ D.A

pon.-pt. sob. niedz.

15:30

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

BRODNICA

pon.-pt.

18:15

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

4:30

NOWY DUNINÓW

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

7:00

OKONIN-RYPIN

P. BRZUZE, ŻAŁE

pon.-pt.

08:25

ORCHOWO

MOGILNO

Sob.

12:50

ORCHOWO

MOGILNO

pon.-pt.

15:50

ORCHOWO

MOGILNO

Sob.

4:25

OSIECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt. sob.

7:10

OSIECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

4:50

OSIĘCINY

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

17:05

OSIĘCINY

BYDGOSZCZ

niedz.

19:05

OSIĘCINY

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

08:50

PARYŻ

ŻNIN

pon.-pt.

13:45

PARYŻ

ŻNIN

pon.-pt.

4:50

PIECHCIN

INOWROCŁAW RĄBIN

pon.-pt.

06:05

PIECHCIN

MOGILNO

pon.-pt. sob.

14:05

PIECHCIN

MOGILNO

pon.-pt. sob.

16:00

PIECHCIN

ŻNIN

pon.-pt.

6:15

PIOTRKÓW KUJAWSKI

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob.

14:10

PIOTRKÓW KUJAWSKI

RADZIEJÓW

pon.-pt. sob.

17:45

PŁOCK

TORUŃ

pt. niedz.

5:25

PRZEDECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

10:00

PRZEDECZ

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

11:10

PRZYJEZIERZE

INOWROCŁAW

pon.-pt. sob. niedz.

12:35

PRZYJEZIERZE

INOWROCŁAW

pon.-pt. sob. niedz.

17:15

PRZYJEZIERZE

INOWROCŁAW

sob. niedz.

18:30

PRZYJEZIERZE

INOWROCŁAW

pon.-pt.

20:10

PRZYJEZIERZE

INOWROCŁAW

sob. niedz.

15:00

RADOMIN

TORUŃ

pon.-pt.

5:35

RADZIEJÓW

TORUŃ

pon.-pt. sob.

5:45

RADZIEJÓW

PIOTRKÓW KUJAWSKI

pon.-pt. sob.

5:45

RADZIEJÓW

WŁOCŁAWEK

pon.-pt. sob.

9:50

RADZIEJÓW

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

12:30

RADZIEJÓW

WŁOCŁAWEK

pon.-pt. sob.

15:20

RADZIEJÓW

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

15:50

RADZIEJÓW

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

05:00

ROGOWO

ŻNIN

pon.-pt.

07:30

ROGOWO

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

08:30

ROGOWO

BYDGOSZCZ

sob.

10:15

ROGOWO

BYDGOSZCZ

sob.

12:05

ROGOWO

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

5:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

6:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

6:35

RYPIN-SKRWILNO-RYPIN

P. SKUDZAWY, OKALEWO

pon.-pt.

6:45

RYPIN

TORUŃ D.A

pon.-pt.

6:55

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

6:55

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

7:15

RYPIN

CZARNIA MAŁA

pon.-pt.

7:30

RYPIN

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

7:35

RYPIN

SKRWILNO

sob.

7:40

RYPIN-KOSIORY-RYPIN

P. ZAKROCZ

pon.-pt.

7:50

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

8:00

RYPIN-RADZIKI-TRĄBIN-RYPIN

P. DŁUGIE

pon.-pt.

8:00

RYPIN-SKRWILNO-RYPIN

P. OKALEWO, SKUDZAWY

pon.-pt.

9:05

RYPIN

TORUŃ

pon.-pt.

10:10

RYPIN

TORUŃ

pon.-pt.

10:15

RYPIN

SKRWILNO

pon.-pt.

11:15

RYPIN-ROGOWO-RYPIN

P. ZAKROCZ, WIERZCHOWISKA

pon.-pt.

11:20

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

11:30

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

12:10

RYPIN-RADZIKI-TRĄBIN-RYPIN

P. DŁUGIE

pon.-pt.

12:15

RYPIN-SOMSIORY-RYPIN

P. BORZYMIN, OSTROWITE

pon.-pt.

12:50

RYPIN

SKRWILNO

pon.-pt. sob.

13:10

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

13:10

RYPIN-CZUMSK D-RYPIN

P. ZAKROCZ

pon.-pt.

14:15

RYPIN

CZARNIA MAŁA

pon.-pt.

14:15

RYPIN

SKRWILNO

sob.

14:25

RYPIN

TORUŃ D.A. P. LIPNO

pon.-pt. sob. niedz.

15:10

RYPIN

TORUŃ

pon.-pt. sob. niedz.

15:40

RYPIN

SKRWILNO

pon.-pt.

15:40

RYPIN

KOSIORY

pon.-pt.

15:45

RYPIN

OKONIN

pon.-pt.

16:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

16:40

RYPIN

TORUŃ

pon.-pt. sob. niedz.

17:45

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

08:45

SARBINOWO II

ŻNIN

pon.-pt.

12:00

SARBINOWO II

ŻNIN

pon.-pt.

15:20

SARBINOWO II

ŻNIN

pon.-pt.

4:55

SĘDZIN

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

11:50

SKĘPE

TORUŃ

pon.-pt.

4:00

SKĘPE P. LIPNO

TORUŃ

pon.-pt.

5:20

SKRWILNO

RYPIN

pon.-pt.

7:05

SKRWILNO

RYPIN

sob.

8:00

SKRWILNO

RYPIN

sob.

10:45

SKRWILNO

RYPIN

pon.-pt.

13:25

SKRWILNO

RYPIN

pon.-pt. sob.

09:00

STRZELCE

MOGILNO

pon.-pt.

12:20

STRZELCE

MOGILNO

pon.-pt.

5:00

STRZELNO

INOWROCŁAW D.A.

pon.-pt.

06:10

STRZELNO

MOGILNO

pon.-pt.

8:35

STRZELNO

INOWROCŁAW D.A.

pon.-pt.

12:30

SZELEJEWO

ŻNIN

pon.-pt.

08:20

SZYDŁÓWIEC

MOGILNO

pon.-pt.

14:15

SZYDŁÓWIEC

MOGILNO

pon.-pt.

06:45

TŁUCHOWO

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

6:00

TORUŃ D.A

LIPNO

pon.-pt. sob.

6:25

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt. sob.

7:15

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

9:00

TORUŃ D.A

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

9:20

TORUŃ D.A

LIPNO

sob.

9:30

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

sob.

10:00

TORUŃ D.A

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt.

10:45

TORUŃ D.A

RYPIN

pon.-pt.

11:00

TORUŃ D.A

RADZIEJÓW

pon.-pt. sob.

11:15

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt. sob. niedz.

11:30

TORUŃ D.A

LIPNO

pon.-pt.

11:30

TORUŃ D.A

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt. sob. niedz.

12:30

TORUŃ D.A

LIPNO

pon.-pt. sob.

13:15

TORUŃ D.A

RYPIN

pon.-pt. sob.

13:30

TORUŃ D.A

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

13:40

TORUŃ D.A

LIPNO

pon.-pt. sob. niedz.

13:40

TORUŃ D.A

PŁOCK

pt. niedz.

14:00

TORUŃ D.A

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

14:00

TORUŃ D.A

LIPNO

pon.-pt.

14:00

TORUŃ MPO

LIPNO

pon.-pt. sob.

14:15

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

14:20

TORUŃ D.A

BRODNICA

pon.-pt.

14:30

TORUŃ D.A

RYPIN

pon.-pt.

15:15

TORUŃ D.A

LIPNO

pon. – pt.

15:40

TORUŃ D.A

RADZIEJÓW

pon.-pt. sob.

15:45

TORUŃ D.A

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt. sob. niedz.

16:30

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

17:10

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

17:50

TORUŃ UL. ODRODZENIA

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

18:00

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt. sob. niedz.

18:00

TORUŃ D.A

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

pon.-pt. sob. niedz.

18:20

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

niedz.

19:00

TORUŃ D.A

LIPNO

sob. niedz.

19:10

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt. sob. niedz.

19:15

TORUŃ D.A

BRODNICA

pon.-pt. sob. niedz.

20:10

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt. sob. niedz.

21:30

TORUŃ D.A

LIPNO

pt. sob. niedz.

21:30

TORUŃ D.A

LIPNO

pt. sob. niedz.

22:05

TORUŃ ELANA

SKĘPE

pon.-pt.

22:30

TORUŃ D.A

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

05:30

TRZEMESZNO

BARCIN

pon.-pt.

6:45

WAGANIEC

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

10:45

WAGANIEC

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

sob.

16:10

WAGANIEC

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

sob.

7:00

WĄPIELSK

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

8:30

WIELGIE

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

15.50

WILCZYN

INOWROCŁAW

pon.-pt.

4:20

WŁOCŁAWEK

ŁOCHOCIN

pon.-pt. sob. niedz.

5:00

WŁOCŁAWEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

5:50

WŁOCŁAWEK

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

6:25

WŁOCŁAWEK

TORUŃ

Sob.

6:50

WŁOCŁAWEK

WŁOCŁAWEK P. GOREŃ

sob.

7:20

WŁOCŁAWEK

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob.

8:20

WŁOCŁAWEK

WŁOCŁAWEK P. LUBIEŃ KUJ.

pon.-pt. sob.

8:45

WŁOCŁAWEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

10:00

WŁOCŁAWEK

KŁODAWA

pon.-pt. sob. niedz.

10:45

WŁOCŁAWEK

WIELGIE

pon.-pt.

11:00

WŁOCŁAWEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

11:00

WŁOCŁAWEK

LIPNO

pon.-pt.

11:20

WŁOCŁAWEK

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

pon.-pt.

11:30

WŁOCŁAWEK

RADZIEJÓW

pon.-pt.

12:00

WŁOCŁAWEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

12:20

WŁOCŁAWEK

ŁOCHOCIN

pon.-pt. sob. niedz.

12:30

WŁOCŁAWEK

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

sob.

12:50

WŁOCŁAWEK

KŁODAWA

pon.-pt.

12:50

WŁOCŁAWEK

KŁODAWA

sob. niedz.

12:55

WŁOCŁAWEK

BRODNICA (14:30 Z RYPINA)

pon.-pt.

12:55

WŁOCŁAWEK

RYPIN

pon.-pt.

13:00

WŁOCŁAWEK

LUBIEŃ KUJAWSKI

sob.

13:40

WŁOCŁAWEK

RADZIEJÓW

pon.-pt.

14:00

WŁOCŁAWEK

OSIECZ MAŁY

pon.-pt.

14:20

WŁOCŁAWEK

LIPNO

pon.-pt.

14:25

WŁOCŁAWEK

OSIECZ MAŁY

sob.

14:30

WŁOCŁAWEK

LUBIEŃ KUJAWSKI

pon.-pt.

14:35

WŁOCŁAWEK

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

niedz.

14:35

WŁOCŁAWEK

IZBICA KUJAWSKA

pon.-pt.

14:35

WŁOCŁAWEK

TŁUCHOWO

pon.-pt.

14:45

WŁOCŁAWEK

BOBROWNIKI

pon.-pt.

15:20

WŁOCŁAWEK

LEKARZEWICE

pon.-pt.

15:30

WŁOCŁAWEK

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

pon.-pt.

15:30

WŁOCŁAWEK

PRZEMYSTKA

pon.-pt. sob.

15:30

WŁOCŁAWEK

DOBRZYŃ NAD WISŁĄ

pon.-pt.

15:30

WŁOCŁAWEK

NOWY DUNINÓW

pon.-pt.

15:30

WŁOCŁAWEK

GOREŃ

pon.-pt.

15:30

WŁOCŁAWEK

LIPNO

pon.-pt.

15:40

WŁOCŁAWEK

LUBIEŃ KUJAWSKI

pon.-pt.

15:50

WŁOCŁAWEK

PRZEDECZ

pon.-pt.

16:00

WŁOCŁAWEK

CHODECZ

pon.-pt.

16:00

WŁOCŁAWEK

OSIECZ MAŁY

pon.-pt.

16:40

WŁOCŁAWEK

IZBICA KUJAWSKA

pon.-pt.

17:30

WŁOCŁAWEK

CHODECZ

pon.-pt.

18:15

WŁOCŁAWEK

OSIĘCINY

pon.-pt.

18:20

WŁOCŁAWEK

TŁUCHOWO

pon.-pt.

18:30

WŁOCŁAWEK

CHODECZ

pon.-pt.

19:50

WŁOCŁAWEK

LIPNO

pon.-pt.

20:25

WŁOCŁAWEK

ŁOCHOCIN

pon.-pt. sob. niedz.

7:47

WROCKI

BRODNICA

pon.-pt.

9:09

WROCKI

BRODNICA

pon.-pt.

12:25

ZBYTOWO

MOGILNO

pon.-pt.

06.10

ZBYTOWO

MOGILNO

pon.-pt.

06:20

ZŁOTNIKI

ŻNIN

pon.-pt.

06:10

ŻNIN

BYDGOSZCZ

sob.

06:10

ŻNIN

BARCIN

pon.-pt.

06:45

ŻNIN

ŻNIN

pon.-pt.

07:35

ŻNIN

SARBINOWO

pon.-pt.

07:40

ŻNIN

GNIEZNO

pon.-pt.

09:00

ŻNIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

09:35

ŻNIN

ŻNIN

pon.-pt.

10:30

ŻNIN

BARCIN

pon.-pt.

10:30

ŻNIN

SARBINOWO

pon.-pt.

11:30

ŻNIN

SZELEJEWO

pon.-pt.

13:15

ŻNIN

PARYŻ

pon.-pt.

13:30

ŻNIN

ŻNIN

pon.-pt.

13:40

ŻNIN

PAKOŚĆ

pon.-pt.

14:30

ŻNIN

SARBINOWO

pon.-pt.

15:10

ŻNIN

PIECHCIN

pon.-pt.

15:20

ŻNIN

GNIEZNO

pon.-pt.

15:30

ŻNIN

NADBOROWO

pon.-pt.

16:10

ŻNIN

BARCIN

pon.-pt.

16:10

ŻNIN

JANOWIEC

pon.-pt.

16:15

ŻNIN

GOŚCIESZYN

pon.-pt.

16:15

ŻNIN

PARYŻ

pon.-pt.

17:20

ŻNIN

ROGOWO

pon.-pt.

Szanowni Pasażerowie,

Informujemy, że od dnia 27.06 do 31.08.2020 r. komunikacja na D.A. w Rypinie wykonywana będzie zgodnie z poniższym wykazem.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy pasażerów o:

  • Zasłanianie nosa i ust w autobusie,
  • zachowanie bezpiecznej odległości od kierowcy i innych pasażerów
  • przygotowywanie odliczonej kwoty na zakup biletu,

Godzina odjazdu

Kurs z:

Kurs do:

Dni kursowania

ODJAZDY

5:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

5:20

SKRWILNO

RYPIN

pon.-pt.

5:38

RYPIN (z Golubia-Dobrzynia)

BRODNICA

pon.-pt.

6:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

6:35

RYPIN-SKRWILNO-RYPIN

p. SKUDZAWY, OKALEWO

pon.-pt.

6:45

RYPIN

TORUŃ D.A

pon.-pt.

6:55

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

7:00

OKONIN-RYPIN

p. BRZUZE, ŻAŁE

pon.-pt.

7:05

SKRWILNO

RYPIN

Sobota

7:15

RYPIN

CZARNIA MAŁA

pon.-pt.

7:30

RYPIN

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

7:30

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

7:35

RYPIN

SKRWILNO

Sobota

7:40

RYPIN-KOSIORY-RYPIN

p. ZAKROCZ

pon.-pt.

7:50

CZARNIA MAŁA

RYPIN

pon.-pt.

7:50

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

8:00

SKRWILNO

RYPIN

Sobota

8:00

RYPIN-RADZIKI-TRĄBIN-RYPIN

p. DŁUGIE

pon.-pt.

8:00

RYPIN-SKRWILNO-RYPIN

p. OKALEWO, SKUDZAWY

pon.-pt.

10:10

RYPIN

TORUŃ D.A p. Wąpielsk

pon.-pt.

10:15

RYPIN

SKRWILNO

pon.-pt.

10:35

RYPIN (z Warszawy)

GRUDZIĄDZ

pon.-pt. sob. niedz.

10:45

SKRWILNO

RYPIN

pon.-pt.

11:15

RYPIN-ROGOWO-RYPIN

p. ZAKROCZ, WIERZCHOWISKA

pon.-pt.

11:20

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

11:30

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

12:10

RYPIN-RADZIKI-TRĄBIN-RYPIN

p. DŁUGIE

pon.-pt.

12:15

RYPIN-SOMSIORY-RYPIN

p. BORZYMIN, OSTROWITE

pon.-pt.

12:50

RYPIN

SKRWILNO

pon.-sob.

12:55

WŁOCŁAWEK

BRODNICA (14:30 z Rypina)

pon.-pt.

13:10

RYPIN-CZUMSK D-RYPIN

p. ZAKROCZ

pon.-pt.

13:10

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ p. Wąpielsk

pon.-pt.

13:25

SKRWILNO

RYPIN

pon.-sob.

14:15

RYPIN

CZARNIA MAŁA

pon.-pt.

14:15

RYPIN

SKRWILNO

Sobota

14:25

RYPIN

TORUŃ D.A. p. LIPNO

pon.-pt. sob. niedz.

14:55

CZARNIA MAŁA

RYPIN

pon.-pt.

15:10

RYPIN

TORUŃ D.A p. Wąpielsk

pon.-pt. sob. niedz.

15:25

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

15:40

RYPIN

SKRWILNO

pon.-pt.

15:40

RYPIN

KOSIORY

pon.-pt.

15:45

RYPIN

OKONIN

pon.-pt.

16:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

16:40

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ p. Radomin

sob. niedz.

17:45

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ p. Wąpielsk

pon.-pt.

17:50

TORUŃ ul. ODRODZENIA

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

17:50

RYPIN (z GRUDZIĄDZA)

WARSZAWA

pon.-pt. sob. niedz.

18:00

RYPIN

TORUŃ p. Zbójno

pon.-pt.

PRZYJAZDY

7:00

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

15:25

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

9:00

BYDGOSZCZ

RYPIN p. Toruń (10:10)

pon.-pt.

10:30

BYDGOSZCZ

RYPIN p. Toruń (11:40)

pon.-pt. sob. niedz.

15:30

BYDGOSZCZ

RYPIN p. Toruń (16:45)

pon.-pt. sob. niedz.

20:00

BYDGOSZCZ

RYPIN p. Toruń (21:10)

pon.-pt. sob. niedz.

9:00

GOLUB-DOBRZYŃ

RYPIN p. Radomin

pon.-pt.

14:15

GOLUB-DOBRZYŃ

RYPIN p. Radomin

pon.-pt. + niedz.

10:45

TORUŃ D.A

RYPIN p. Wąpielsk

pon.-pt.

12:30

TORUŃ D.A

RYPIN

pon.-pt.

13:15

TORUŃ D.A.

RYPIN p. Radomin

Sobota

14:00

TORUŃ D.A

RYPIN p. Wąpielsk

pon.-pt. sob. niedz.

14:40

TORUŃ

RYPIN

pon.-pt.

16:10

TORUŃ

RYPIN

pon.-pt.

17:50

TORUŃ, ul. ODRODZENIA

RYPIN (bez wjazdu na DA Toruń)

pon.-pt. sob. niedz.

12:55

WŁOCŁAWEK

BRODNICA p. RYPIN

pon.-pt.

 

Szanowni Pasażerowie,

Informujemy, że od dnia 22.06 do 26.06.2020 r. komunikacja na D.A. w Rypinie wykonywana będzie zgodnie z poniższym wykazem.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy pasażerów o:

  • Zasłanianie nosa i ust w autobusie,
  • zachowanie bezpiecznej odległości od kierowcy i innych pasażerów
  • przygotowywanie odliczonej kwoty na zakup biletu,

Godzina odjazdu

Kurs z:

Kurs do:

Dni kursowania

ODJAZDY

5:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

5:20

SKRWILNO

RYPIN

pon.-pt.

5:38

RYPIN (z Golubia-Dobrzynia)

BRODNICA

pon.-pt.

6:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

6:35

RYPIN-SKRWILNO-RYPIN

p. SKUDZAWY, OKALEWO

pon.-pt.

6:45

RYPIN

TORUŃ D.A

pon.-pt.

6:55

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

7:30

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

7:40

RYPIN-KOSIORY-RYPIN

p. ZAKROCZ

pon.-pt.

7:45

RYPIN

SOMSIORY

pon.-pt.

7:50

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

8:00

RYPIN-RADZIKI-TRĄBIN-RYPI

p. DŁUGIE

pon.-pt.

8:00

RYPIN-SKRWILNO-RYPIN

p. OKALEWO, SKUDZAWY

pon.-pt.

10:10

RYPIN

TORUŃ D.A p. Wąpielsk

pon.-pt.

10:15

RYPIN

SKRWILNO

pon.-pt.

10:35

RYPIN (z WARSZAWY)

GRUDZIĄDZ

pon.-pt. sob. niedz.

11:15

RYPIN

WIERZCHOWISKA

pon.-pt.

11:20

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

11:30

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

12:10

RYPIN

TRĄBIN

pon.-pt.

12:15

RYPIN

SOMSIORY

pon.-pt.

12:50

RYPIN

SKRWILNO

pon.-pt.

13:10

RYPIN-CZUMSK D-RYPIN

p. ZAKROCZ

pon.-pt.

13:10

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ p. Wąpielsk

pon.-pt.

14:45

RYPIN

WIERZCHOWISKA

pon.-pt.

15:10

RYPIN

TORUŃ D.A p. Wąpielsk

pon.-pt. sob. niedz.

15:35

RYPIN

ZOFIEWO

pon.-pt.

16:10

ZOFIEWO

RYPIN

pon.-pt.

16:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

16:40

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ p. Radomin

sob.-niedz.

17:45

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ p. Wąpielsk

pon.-pt.

17:50

RYPIN (z GRUDZIĄDZA)

WARSZAWA

pon.-pt. sob. niedz.

18:00

RYPIN

TORUŃ p. Zbójno

pon.-pt.

PRZYJAZDY

7:00

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

15:25

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

9:00

BYDGOSZCZ

RYPIN p. Toruń (10:10)

pon.-pt.

10:30

BYDGOSZCZ

RYPIN p. Toruń (11:40)

pon.-pt. sob. niedz.

15:30

BYDGOSZCZ

RYPIN p. Toruń (16:45)

pon.-pt. sob. niedz.

20:00

BYDGOSZCZ

RYPIN p. Toruń (21:10)

pon.-pt. sob. niedz.

9:00

GOLUB-DOBRZYŃ

RYPIN p. Radomin

pon.-pt.

14:15

GOLUB-DOBRZYŃ

RYPIN p. Radomin

pon.-pt. + niedz.

10:45

TORUŃ D.A

RYPIN p. Wąpielsk

pon.-pt.

12:30

TORUŃ D.A

RYPIN

pon.-pt.

13:15

TORUŃ D.A.

RYPIN p. Radomin

sob.

14:00

TORUŃ D.A

RYPIN p. Wąpielsk

pon.-pt. sob. niedz.

14:40

TORUŃ

RYPIN

pon.-pt.

16:10

TORUŃ

RYPIN

pon.-pt.

17:50

TORUŃ, ODR

RYPIN (bez wjazdu na DA Toruń)

pon.-pt. sob. niedz.

 

 

 

 

 

Szanowni Pasażerowie,

Informujemy, że od dnia 22.06 do 26.06.2020 r. komunikacja na D.A. w Rypinie wykonywana będzie zgodnie z poniższym wykazem.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy pasażerów o:

·         Zasłanianie nosa i ust w autobusie,

·         zachowanie bezpiecznej odległości od kierowcy i innych pasażerów

·         przygotowywanie odliczonej kwoty na zakup biletu,

·         okazywanie biletu miesięcznego, bez jego fizycznego przekazywania kierowcy.

Godzina odjazdu

Kurs z:

Kurs do:

Dni kursowania

ODJAZDY

5:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

5:20

SKRWILNO

RYPIN

pon.-pt.

5:38

RYPIN (z Golubia-Dobrzynia)

BRODNICA

pon.-pt.

6:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

6:35

RYPIN-SKRWILNO-RYPIN

p. SKUDZAWY, OKALEWO

pon.-pt.

6:45

RYPIN

TORUŃ  D.A

pon.-pt.

6:55

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

7:30

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt.

7:40

RYPIN-KOSIORY-RYPIN

p. ZAKROCZ

pon.-pt.

7:45

RYPIN

SOMSIORY

pon.-pt.

7:50

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

8:00

RYPIN-RADZIKI-TRĄBIN-RYPI

p. DŁUGIE

pon.-pt.

8:00

RYPIN-SKRWILNO-RYPIN

p. OKALEWO, SKUDZAWY

pon.-pt.

10:10

RYPIN

TORUŃ  D.A p. Wąpielsk

pon.-pt.

10:15

RYPIN

SKRWILNO

pon.-pt.

10:35

RYPIN (z WARSZAWY)

GRUDZIĄDZ

pon.-pt. sob. niedz.

11:15

RYPIN

WIERZCHOWISKA

pon.-pt.

11:20

RYPIN

BRODNICA

pon.-pt.

11:30

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

12:10

RYPIN

TRĄBIN

pon.-pt.

12:15

RYPIN

SOMSIORY

pon.-pt.

12:50

RYPIN

SKRWILNO

pon.-pt.

13:10

RYPIN-CZUMSK D-RYPIN

p. ZAKROCZ

pon.-pt.

13:10

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ p. Wąpielsk

pon.-pt.

14:45

RYPIN

WIERZCHOWISKA

pon.-pt.

15:10

RYPIN

TORUŃ  D.A p. Wąpielsk

pon.-pt. sob. niedz.

15:35

RYPIN

ZOFIEWO

pon.-pt.

16:10

ZOFIEWO

RYPIN

pon.-pt.

16:00

RYPIN

BYDGOSZCZ

pon.-pt. sob. niedz.

16:40

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ p. Radomin

sob.-niedz.

17:45

RYPIN

GOLUB-DOBRZYŃ p. Wąpielsk

pon.-pt.

17:50

RYPIN (z GRUDZIĄDZA)

WARSZAWA

pon.-pt. sob. niedz.

18:00

RYPIN

TORUŃ p. Zbójno

pon.-pt.

PRZYJAZDY

7:00

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

15:25

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt. sob. niedz.

9:00

BYDGOSZCZ

RYPIN p. Toruń (10:10)

pon.-pt.

10:30

BYDGOSZCZ

RYPIN p. Toruń (11:40)

pon.-pt. sob. niedz.

15:30

BYDGOSZCZ

RYPIN p. Toruń (16:45)

pon.-pt. sob. niedz.

20:00

BYDGOSZCZ

RYPIN p. Toruń (21:10)

pon.-pt. sob. niedz.

9:00

GOLUB-DOBRZYŃ

RYPIN p. Radomin

pon.-pt.

14:15

GOLUB-DOBRZYŃ

RYPIN p. Radomin

pon.-pt. + niedz.

10:45

TORUŃ  D.A

RYPIN p. Wąpielsk

pon.-pt.

12:30

TORUŃ  D.A

RYPIN

pon.-pt.

13:15

TORUŃ D.A.

RYPIN p. Radomin

sob.

14:00

TORUŃ  D.A

RYPIN p. Wąpielsk

pon.-pt. sob. niedz.

14:40

TORUŃ

RYPIN

pon.-pt.

16:10

TORUŃ

RYPIN

pon.-pt.

17:50

TORUŃ, ODR

RYPIN (bez wjazdu na DA Toruń)

pon.-pt. sob. niedz.

 

Szanowni Pasażerowie,

Przypominamy że nadal mają Państwo dostęp do informacji poprzez kontakt telefoniczny pod nr telefonu 571 319 506 w godzinach od 7:30 do 14:30 od poniedziałku do piątku oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Pasażerowie,

Informujemy, że od dnia 01.04.2020 r. komunikacja wykonywana będzie zgodnie z poniższym wykazem.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy pasażerów o:

  • nie zajmowanie miejsc w 2 pierwszych rzędach siedzeń,
  • zachowanie bezpiecznej odległości od kierowcy i innych pasażerów
  • zajmowanie co 2 miejsca siedzącego
  • przygotowywanie odliczonej kwoty na zakup biletu,

Godzina odjazdu

Kurs z:

Kurs do:

Dni kursowania

5:10

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

6:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt.

6:25

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

7:50

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

9:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

WŁOCŁAWEK

pon.-pt.

11:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

ALEKSANDRÓW PRZEZ CIECHOCINEK

pon.-pt.

13:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt.

15:00

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

CIECHOCINEK

pon.-pt.

15:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

SĘDZIN

pon.-pt.

5:20

BARCIN

ŻNIN PRZEZ MŁODOCIN

pon.-pt

7:05

BARCIN

MOGILNO

pon.-pt

7:10

BARCIN

ŻNIN PRZEZ MŁODOCIN

pon.-pt

12:20

BARCIN

ŻNIN

pon.-pt

16:20

BARCIN

MOGILNO

pon.-pt

6:15

BRODNICA

BYDGOSZCZ

pon.-pt.sob.niedz.

6:45

BRODNICA

TORUŃ D.A

pon.-pt.sob.niedz.

7:00

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

7:00

BRODNICA

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

7:20

BRODNICA

WROCKI

pon.-pt.

8:00

BRODNICA

LIDZBARK

pon.-pt.

8:40

BRODNICA

WROCKI

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

LIDZBARK

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

RYPIN

pon.-pt.

10:15

BRODNICA

GOLUB-DOBRZYŃ

pon.-pt.

10:30

BRODNICA

TORUŃ D.A