Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Rozkład jazdy

search-iconc h

Wynajem autobusów

bus-iconc h

Transport i spedycja

cargo-iconc_h

Nieruchomości

estate-iconc_h

Szanowni   pasażerowie

 Informujemy, że od dnia 01.08.2017 r. Kurs relacji Włocławek – Poznań z godziny 14.30  oraz kurs powrotny  Poznań – Włocławek z godziny 19.00, wykonywany będzie tylko w niedziele i święta.  Natomiast kurs z poznania do Włocławka z godziny 14.00  zostaje przesunięty na godzinę 16.30

Kujawsko – Pomorski Transport Samochodowy S.A. we Włocławku uprzejmie informuje, iż w dniu 14 sierpnia 2017 roku ( poniedziałek) komunikacja autobusowa wykonywana przez Oddział w Brodnicy, Oddział w Golubiu Dobrzyniu, Oddział Nowym Mieście Lubawskim prowadzona będzie zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy.

Szanowni Pasażerowie.

Kujawsko – Pomorski Transport Samochodowy S.A. we Włocławku uprzejmie informuje, iż od dnia 17 lipca 2017 roku ( poniedziałek)  zmianie ulegają ceny biletów jednorazowych i miesięcznych na wybranych liniach.

Szczegóły zmian są dostępne na naszych dworcach autobusowych w kasach biletowych i u dyżurnych ruchu.

Szanowni Pasażerowie

Od dnia 03.07.2017r. wprowadzamy zmiany w wykonywaniu kursów na linii Włocławek - Bydgoszcz.

Kursy wykonywane będą od poniedziałku do soboty.

Odjazd z Włocławka godzina 07:20, odjazd z Bydgoszczy  godzina 12:20


Szanowni Pasażerowie,

Kujawsko – Pomorski Transport Samochodowy S.A. we Włocławku uprzejmie informuje, iż w dniu 16 czerwca 2017 roku ( piątek po Bożym Ciele) komunikacja nasza prowadzona będzie zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy.